easycoPro; Avrupa Birliği'ne yazılım yapmış ve teslim etmiş %100 Türk sermayeli tek firma olan, Tubitak Ar-Ge merkezli İbaysoft Yazılım A.Ş. markasıdır.

Son teknoloji Java platformu üzerinde yazılmış olan, yiyecek & içecek alanında bir işletmenin A'dan Z'ye tüm teknoloji ihtiyaçlarına çözüm olan otomasyon sistemidir.

Faaliyet gösterdiği sektörleri yenilikçi bakış açısıyla destekleyen ve Kocaeli Kaya Şirketler Topluluğu üyesi olan İbaysoft, gelişen teknoloji ile iş süreçlerindeki takibi kolaylaştıran MS SQL veri tabanları üzerindeki çalışmalarını, 2013 yılından beri sürdürmektedir. İbaysoft, geliştirdiği yazılımlarla miras aldığı yenilikçi bakış açısını korumuş easycoPro gibi önemli markalarla gelişmeye ve büyümeye devam etmektedir.Firmamız; otomotiv sektörü için entegre kurumsal kaynak planlama (ERP) paketini ve müşteri ilişkileri yönetim (CRM) paketini, kullanıcı deneyimlerinden yola çıkarak geliştirmeye devam ettirmektedir.

Teknolojiyi yakından takip eden şirketimiz 2013 yılında KOSKEB (Küçük ve Orta Ölçekli Sanayi Geliştirme ve Destekleme İdari Başkanlığı) tarafından da desteklenmiştir. Ürünlerimizde; Visual Studio .Net (C#, ASP.NET), JQuery, Jquery Mobile, Html, XML ve Flash dillerini kullanan firmamız veri tabanı olarak MS SQL kullanmaktadır. Tüm yönetimi her yerden yapabilmek adına hem masa üstü bilgisayarlarda hem de mobil cihazlarda uyumlu olarak geliştirdiğimiz yazılımlar, online veri akışını da desteklemektedir.

Kendi içimizde oluşturduğumuz pazarlama, satış, eğitim, destek, ar-ge ve yazılım departmanlarımız ile Türkiye yazılım sektöründe önemli bir yere gelmiş olan firmamız, hizmet kalitesini her geçen gün artırmaktadır.

Kalite Politikamız

Ürettiğimiz yüksek teknoloji ürünler, işlevsel ve kaliteli yazılım çözümlerimizle müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğrudan karşılıyoruz.

Misyonumuz

Dünya çapında en yeni teknolojileri kullanarak; kaliteli, ekonomik, hızlı, maximum müşteri memnuniyeti, faydalı ve fark yaratan yazılım çözümleri üretmek.

Vizyonumuz

Yurt içinde ve yurt dışında ulaşılabilir, ekonomik, kullanımı kolay en yeni teknolojileri barındıran ve geleceğe yön veren yazılımlar geliştirmek.

Temel İlkelerimiz

·Yenilikçi
·İdealist
·Pratik
·Çözüm odaklı
·Araştırmacı
·Üretken
·Güvenilir
·Adil